23 червня професійне свято відзначили державні службовці

23 червня своє професійне свято відзначають державні службовці. Державний службовець – це не стільки професія, скільки стиль життя. Постійна відповідальність за стан справ у суспільстві – це нелегка праця, яка потребує професіоналізму, високих моральних якостей і справжньої відданості своїй справі. З нагоди сторіччя заснування державної служби та з нагоди професійного свята в районному будинку культури відбулися урочистості та святковий концерт.

У глядацькому залі зібралися представники сфери державного управління, які самовіддано служать на ниві українського державотворення.
З вітальними словами до державних службовців, ветеранів державної служби звернулися керівники районної та міської влади: голова Хорольської районної ради Віра Мартюк, виконуючий обов’язки голови районної державної адміністрації Сергій Абрамов та заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Валентин Місніченко.
Вже стало доброю традицією з нагоди професійного свята відзначати працівників державної служби Грамотами та Подяками органів влади.
Почесною грамотою Полтавської обласної державної адміністрації за багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок у забезпечення належного виконання завдань під час реалізації сучасної державної політики, високий професіоналізм та з нагоди сторіччя запровадження державної служби в Україні нагороджені перший заступник голови Хорольської РДА Сергій Абрамов та начальник відділу грошових виплат і компенсацій управління соціального захисту населення Хорольської РДА Вікторія Потерайло.
Традиційно відбулося вручення Почесних грамот і подяк Хорольської районної райдержадміністрації та районної ради. Їх вручили керівники ряду кращих державних службовців, яких відзначено за сумлінну працю, високі професійні досягнення та з нагоди професійного свята – Дня державної служби в Україні. Також подяки отримали ветерани органів державної служби Хорольщини за багаторічну сумлінну працю.  За активну співпрацю з органами виконавчої влади подяками відзначені кращі голови сільських рад.
Гучними аплодисментами зустрічали присутні в залі солістів та аматорські колективи районного будинку культури, які порадували всіх майстерністю виконання. Феєричні відчуття і піднесений настрій залишився після виступів інструментального квартету (народно-духовного бенду Хорольського РБК – як іменують себе самі артисти), співочого і танцювального ансамблів «Мрія» і «Веселка» районного будинку культури. Порадували глядачів сольними виступами юна співачка Катерина Олійник, Ольга Бондаренко, Олександр Ганзенко, Ігор Мілевський, Анастасія Олексенко. Завершив святковий концерт виступ дуету „Крила ‟ у виконанні Валентини та Володимира Олійників.
Долучаємось до святкових привітань на адресу всіх державних службовців. Здоров’я міцного вам, відмінного самопочуття, невичерпної енергії і сил, наснаги, толерантності і витримки. Будьте мудрими та справедливими у прийнятті важливих рішень, щоб ваша праця викликала повагу і довіру, поверталася щирою вдячністю людей. Нехай кожен день вашого життя буде радісним, приносить задоволення від роботи, якій присвятили ви своє життя, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні професійного обов’язку.