23 березня в режимі відеозв’язку з облдержадміністрацією відбулося засідання регіональної комісії з ТЕБ і НС, на якому були присутні члени місцевої комісії ТЕБ і НС. Вони розглянули питання про продовження організації роботи по запобіганню поширення на території району гострої респіраторної хвороби COVID – 19, спричиненої корона вірусом SARS – CoV – 2.

Акцентувалась увага на наступних питаннях: питанні підвезення до місця роботи медичних працівників, на необхідності дотримання режиму самоізоляції особами, які повернулися з-за кордону. Обговорювалось питання забезпечення належної роботи в цих умовах соціальних працівників територіального центру, які обслуговують одиноких громадян похилого віку, осіб з інвалідністю. Також говорили про необхідність суворого дотримання правил поведінки в умовах введення карантину. Прозвучали зауваження і з приводу порушення таких правил дітьми, особливо учнівською, студентською молоддю. Тому, на думку членів комісії, батьки мають подбати більш ретельно про безпеку і здоров’я своїх дітей і не дозволяти їм в умовах карантину знаходитись в місцях скупчення людей. Говорили і про необхідність посилення роботи щодо проведення дезінфекції приміщень магазинів, аптек, громадського транспорту, тощо.
Голова райдержадміністрації детально проінформував присутніх про проведену роботу з метою залучення додаткових коштів для запобігання поширенню на території району гострої респіраторної хвороби COVID – 19, а також про відкриття благодійних рахунків для цих цілей.
Голова РДА Роман Гловацький подякував представникам соціально відповідального бізнесу, які долучилися до допомоги закладам охорони здоров’я.