21 травня голова районної державної адміністрації Роман Гловацький взяв участь у засіданні Спостережної ради комунального некомерційного підприємства „Хорольська центральна районна лікарня‟

21 травня голова районної державної адміністрації Роман Гловацький взяв участь в установчому засіданні Спостережної ради комунального некомерційного підприємства „Хорольська центральна районна лікарня‟, яке провела голова районної ради Віра Мартюк.На засідання члени Спостережної ради прибули у повному складі. Роман Миколайович входить до складу даного колегіального органу, як представник виконавчої влади.

В засіданні взяли участь заступник голови РДА Дмитро Кудря та заступник голови районної ради Юлія Бойко.

Питаннями, що розглядались, були питання про обрання голови, заступника та секретаря Спостережної ради комунального некомерційного підприємства „Хорольська центральна районна лікарня‟ та розгляд і затвердження плану роботи.
Більшістю голосів членів Спостережної ради головою обрано Юрія Лещенка, депутата районної ради, заступником голови – Олександра Лозенка, Староаврамівського сільського голову, секретарем – Ірину Погребну, головного спеціаліста відділу управління майном районної ради.
З метою всестороннього аналізу актуальних питань, члени Спостережної ради до 1 червня мають надати свої пропозиції щодо плану роботи. Головою райдержадміністрації буде надано відповідний перелік питань, стосовно діяльності медзакладу, з метою внесення в план роботи Спостережної ради при Хорольській ЦРЛ.