21 травня - День вишиванки

Сьогодні - День вишиванки. Свято з’явився не так давно, у 2006 році, але вже встигло стати одним із найулюбленіших для українців.Його прийнято святкувати у третій четвер останнього місяця весни, цьогоріч це 21 травня.

У цей день усі охочі вдягають традиційне українське вбрання та йдуть у своїх справах. Також у містах та селах зазвичай проводяться святкові заходи, втім, цьогоріч вони скасовані через карантин.

Вишиванка — наша національна святиня. Вишиту сорочку, вишитий рушник передають з роду в рід, бережуть як безцінну реліквію. Українські традиції – одні з найкрасивіших в світі. І в наших з вами силах поширити їх, розповісти про них всьому світу. Одягайте свої вишиванки і нехай весь світ побачить, як прекрасна наша Україна і її символи!

Наші найщиріші вітання всім з нагоди чудового свята самобутньої, неповторної, барвистої української культури – Дня вишиванки.