21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи

Версія для друкуВерсія для друку

21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи

Шановні хорольці! Прийміть щирі вітання з Днем Гідності та Свободи! Зовсім небагато часу віддаляє нас від доленосних подій в історії України  -  Помаранчевої революції 2004 року та подій на Майдані осені 2013 – початку 2014 року. З плином часу ми все більше усвідомлюємо їх значення. Зараз ми з впевненістю можемо сказати, що ці події змінили Україну та її громадян, нашу ментальність, залишили глибокий і незабутній слід в історії, сформували  український народ як політичну націю.

Вони безповоротно визначили європейський вектор подальшого розвитку нашої держави і дали зрозуміти, що ми рухаємося в правильному напрямку і до правильних цілей.
Рушійною силою революційних подій в столиці стала українська молодь, яка зрозуміла, що це її шанс змінити Україну, а відтак і себе, і своє майбутнє, шанс вибороти право жити у гідній державі. На жаль, час після Революції Гідності був досить нелегким для держави, для всіх нас. У листопаді тринадцятого ніхто навіть уявити собі не міг наскільки важкі випробування підготувала нам доля… І яку високу ціну випаде заплатити за такі цінності як свобода, гідність та незалежність.
За час, що минув після революційних подій, Україна довела всьому світові нашу спроможність впроваджувати євроорієнтовані реформи. Ці реформи потрібні нам, українцям, для зміни країни і перетворення її на європейську державу.
У день державного свята хочеться сказати, що людина, сповнена почуття власної гідності, завжди посяде гідне місце в суспільстві, а народ, який плекає в собі національну гідність, буде знаний і шанований світовою спільнотою. За роки війни, яку Росія розв’язала проти України, українці зберегли державу і зміцнили її, нація консолідувалася на засадах захисту країни і патріотизму. Наша Україна довела світові, що є народом, здатним винести уроки з минулого, протистояти викликам сьогодення та робити все задля достойного майбутнього країни.
Нині маємо бути свідомі того, що лише в єдності дій зможемо досягти величної, омріяної поколіннями мети – розбудови економічно й духовно багатої, соборної, демократичної, вільної України, якою пишатимуться наші діти. Так, це нелегкий шлях, і тільки разом ми зможемо його подолати.
Від щирого серця бажаємо усім добра, злагоди і непохитної віри, що ми зуміємо зробити все, як єдиний великий народ, на благо розквіту рідної України та піднесення добробуту всіх українців, в ім’я щасливого майбутнього нашого підростаючого покоління. Миру всім! Зі святом!
 

Наверх ↑