21 липня з робочим візитом до Хорольського району завітали голова обласної державної адміністрації Олег Синєгубов та народний депутат України Анастасія Ляшенко. В ході робочої поїздки очільник області разом з народним депутатом, головою Хорольської РДА Роман Гловацький та заступником голови Хорольської районної ради Yuliya Boyko відвідали Хорольський механічний завод.

Керівником заводу є Михайло Міщенко - депутат Полтавської обласної ради, заслужений машинобудівник України.
В ході огляду заводу, Михайло Іванович поділився інноваційними та технологічними процесами запровадженими на підприємстві та продемонстрував здобутки в очолюваних проєктах.
Зараз, ХМЗ являє собою сучасне машинобудівне підприємство, що поставляє свою продукцію в різні країни світу.
Також, посадовці відвідали Новоавраміську ОТГ та обговорили з керівництвом та жителями громади питання втілення реформи децентралізації.
Головний вектор втілення реформи - це наближення послуг до людей та розвиток інфраструктури громад. У випадку Хорольської громади оптимізації це не скорочення чи закриття а перепрофілювання посадових осіб місцевого самоврядування та надання вузькопрофільних послуг людям кожним працівником, відповідно свого профільного напрямку роботи.
Завдяки закумульованим ресурсам є добрі перспективи до розвитку навчальних закладів, соціальних закладів в населених пунктах, особливо віддалених.
Під час візиту до посадовців звернулися колективи Хорольського заводу дитячих продуктів харчування та ДП "ДГ імені 9 січня" щодо питань екологічного характеру, розпаювання та збереження робочих місць.
Позицією голови ОДА Олега Синєгубова, народного депутата України Анастасії Ляшенко та голови Хорольської РДА Романа Гловацького є забезпечення стабільної діяльності сільськогосподарського підприємства та сприяння у вирішенні озвучених питань в інтересах жителів Хорольщини.