Сьогодні, 2 липня голова Хорольської районної державної адміністрації Роман Гловацький з робочим візитом відвідав Мусіївську та Штомпелівську сільські ради, з метою контролю виконання доручень даних на нараді 25 червня з метою недопущення COVID-19 на території району.

Спільно з заступником голови райдержадміністрації Дмитро Кудря, начальником Хорольського районного управління Держпродспоживслужби України в Полтавській області Григорієм Бурлакою та начальником сектору превенції відділу поліції Артемом Петіком було заслухано секретаря Штомпелівської сільської ради Велентину Сенчук, щодо усунення недоліків та проведено огляд на місці.
Аналогічну роботу проведено у Мусіївській сільській раді з заступником сільського голови Богданом Коваленком.
Варто відзначити оперативне виконання доручень голови РДА Мусіївською сільською радою та подальше проведення роботи Штомпелівською сільською радою.