19 березня відбулося засідання Штабу оперативного реагування щодо запобігання поширенню на території Хорольського району гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS – CoV – 2. Розглянуто питання роботи ринків в умовах складної епідемічної ситуації та в умовах посилення карантинних заходів. Члени Штабу в зв’язку з поширенням захворюваності на небезпечну недугу внесли пропозицію про призупинення роботи ринку в районному центрі, в тому числі, і продовольчого, з 21 березня 2020 року.

Вирішено ініціювати розгляд питання щодо призупинення роботи ринку в районному центрі на період карантину на засіданні місцевої комісії з питань ТЕБ і НС.