19 березня в режимі відеоконференції відбулася нарада з питання організації пасажирських перевезень в умовах ускладнення епідемічної ситуації. На нараді йшла мова про розробку нового порядку проведення пасажирських перевезень у зв’язку з карантином. Дане питання набуло особливої актуальності в зв’язку з призупиненням пасажирських перевезень, перш за все, на всіх приміських маршрутах.

Відтепер значна кількість працюючого населення, в тому числі і медиків, не має змоги дістатися місця роботи. Ні для кого не секрет, що добиратися до роботи на таксі, може далеко не кожен. Саме тому обласною державною адміністрацією і було розроблено новий порядок перевезення пасажирів в умовах посилення карантинних заходів. Керівникам установ, підприємств дано ряд рекомендацій щодо забезпечення підвезення працівників.
Загалом, було напрацьовано алгоритм дій у вирішенні питання пасажирських перевезень в даній ситуації.