18.03.2020 року мобільною групою Штабу оперативного реагування щодо запобігання коронавірусу був здійснений рейд – перевірка з метою дотримання виконання постаови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. №211 та рішення місцевої комісії з питань

Версія для друкуВерсія для друку

18.03.2020 року мобільною групою Штабу оперативного реагування щодо запобігання коронавірусу був здійснений рейд – перевірка з метою дотримання виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. №211 та рішення місцевої комісії з питань ТЕБ та НС „Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19“.

В ході перевірки встановлено, що переважна більшість закладів громадського харчування Хоролу та магазинів, що здійснюють торгівлю промисловими товарами вже закриті, а інші закриються найближчим часом.
Нагадуємо, що продуктові магазини, аптеки, банки будуть працювати в штатному режимі. Але закликаємо жителів Хорольщини дотримуватися гігієнічних норм та використовувати засоби особистого захисту при їх відвідуванні.
Дякуємо представникам малого бізнесу за розуміння і відповідальне ставлення до виконання ініціатив уряду України.

Наверх ↑