18 березня голова РДА Роман Гловацький, виконувач обов’язків голови районної ради Юлія Бойко оглянули територію міського сміттєзвалища. Керівники вирішили безпосередньо виїхати на об’єкт, щоб разом з органами місцевого самоврядування скласти план дій щодо його впорядкування.

Своє бачення щодо облаштування території сміттєзвалища висловили Петракіївський сільський голова Григорій Тритяк, заступник міського голови Валентин Місніченко та директор комунального підприємства „Комунсервіс‟ Станіслав Булатов, які теж були цього дня побували на об’єкті і детально його оглянули. В результаті вироблене спільне рішення щодо вжиття найближчим часом невідкладних заходів з вирішення даного питання.