17 вересня - День рятувальника

Працівники аварійно-рятувальних служб 17 вересня відзначають своє професійне свято. Свято встановлене 12 вересня 2008 року Указом Президента України на підтримку ініціативи громадськості та Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи, пізніше реорганізованого у Державну Службу з надзвичайних ситуацій.

Сьогодні православна церква вшановує ікону Божої Матері — "Неопалима купина". Саме вона є покровителькою всіх людей, чия професійна діяльність пов'язана з ризиком і порятунком життя інших людей.

День рятівника святкують працівники: аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, інших спеціальних формувань, а також громадяни, які брали участь в ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, та захищали життя і здоров'я людей.

Щиро вітаємо рятувальників районного підрозділу ДС НС України в Полтавській області з професійним святом!