111

15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-а річниця виведення радянських військ з Афганістану

Шановні учасники бойових дій в Афганістані та військових конфліктів в інших державах, шановні члени родин військовослужбовців!
15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав та 30-а річниця виведення радянських військ з Афганістану.Подвиги учасників бойових дій - це та велика і велична правда історії, яку не спотворити і не перекреслити жодними змінами у сучасному мінливому світі.

Це взірець реального, дієвого патріотизму для кожної чесної людини і свідомого громадянина, наочне свідчення єдності всіх поколінь нашого народу.
Свої вітання з нагоди пам’ятного дня адресуємо воїнам - афганцям, героям воєн і локальних конфліктів в інших державах. Ви завжди були прикладом мужності і відваги, зразком людей, для яких обов’язок - це не просто слово, а норма поведінки, суть життя.
Ми засвідчуємо свою глибоку шану та повагу вашій мужності та самовідданій праці. Ви як ніхто знаєте справжню ціну війни і миру,  усвідомлюєте свою відповідальність за долю прийдешніх поколінь, є яскравим прикладом для наслідування молодому поколінню, взірцем служіння народу та державі.
В глибокій шанобі схиляємо голову перед пам’яттю тих, хто загинув.
З вдячністю звертаюсь до тих,  хто живе поряд з нами.
Від усього серця бажаємо  вам і вашим родинам здоров’я, родинного затишку та благополуччя, впевненості в завтрашньому дні, щастя, миру і добра.

Голова районної державної                                    Голова районної ради
      адміністрації                                                          В.А.Мартюк
       Л.М.Звірко