15 липня голова Хорольської районної державної адміністрації Роман Гловацький провів засідання робочої групи, щодо залучення інвестицій у проєкти розвитку Хорольщини.

В нараді взяли участь заступник голови РДА Дмитро Кудря, заступник голови районної ради Юлія Бойко., фахівці структурних підрозділів райдержадміністрації, районної ради, установ, організацій та представники громадських об'єднань району.
В ході засідання робочої групи було розглянуто основи та принципи проєктного менеджменту, механізми залучення донорських та грантових коштів на співфінансування проєктів.
Членам робочої групи було запропоновано підготувати проєктні пропозиції на семінар по Бюджету участі Полтавської області, який запланований на наступний тиждень.
За результатами засідання робочої групи, її члени мають визначити пріорітетне коло завдань, які можуть бути вирішені за допомогою проєктного менеджменту в їхніх установах.
Формування проєктів по даних пропозиціях заплановане на наступне засідання робочої групи.