15 липня голова Хорольської райдержадміністрації Роман Гловацький провів зустріч з представниками будівельної компанії "Онур Тааххут Ташимаджилик Іншаат Тіджарет ве Санаї Анонім Ширкеті"

щодо неодноразових звернень громадян, які проживають на території Штомпелівської сільської ради. В зустрічі взяли участь голова районної ради Віра Мартюк, заступник голови РДА Дмитро Кудря, заступник голови районної ради Yuliya Boyko, Штомпелівський сільський голова Валерій Іщенко, секретар Штомпелівської сільської ради Валентина Сенчук та депутат районної ради Микола Москалець. Жителі звертаються з проханням посприяти у вирішенні проблемних питань, які виникли під час ремонту автодороги М03 Київ - Харків. Людей турбують питання облаштування під'їздних доріжок прилеглих вулиць, систем водовідведення та дотримання екологічних стандартів під час вантажно-розвантажувальних робіт.
Представники "Онур" проінформували, що частково вирішили питання, які були раніше озвучені та ведуть активну роботу щодо досягнення консенсусу з виконавчою владою, місцевими громадами та жителями щодо вирішення вищевказаних питань.
Досягнуто домовленості щодо звернення Штомпелівської сільської ради до замовника та виконавця робіт (компанії "Онур") стосовно надання копій проєкту реконструкції з'їздів до прилеглих вулиць відповідної сільської ради. Це надасть можливість жителям громади узгодити всі питання стосовно виконання будівельниками робіт та координації дій на місцях.
Також дійшли згоди щодо співпраці компанії з активом громади по вирішенню актуальних проблем місцевих жителів, адже основні будівельні роботи відбуваються саме на території Штомпелівської сільської ради.