15 квітня - День працівників кримінального розшуку

15 квітня в Україні відзначають День працівників кримінального розшуку. Будні співробітників карного розшуку – це нелегка і відповідальна робота, від виконання якої залежить стан криміногенної ситуації на підвідомчій території, відсоток розкриття злочинів, загальний стан з дотримання правопорядку, а нерідко і життя наших громадян.

Функціональні обов’язки працівників підрозділу надзвичайно великі. Проте, вони, як справжні професіонали, вважають свою роботу повсякденною, акцентуючи увагу на одному з важливих елементів своєї роботи – оперативності.
З нагоди професійного свята в райвідділ ГУ Національної поліції завітали голова райдержадміністрації Л.М.Звірко, голова районної ради В.А.Мартюк, керівники органів місцевого самоврядування. Вони подякували хлопцям за службу та щиро привітали всіх співробітників карного розшуку з професійним святом і висловили найщиріші побажання.
За високий професіоналізм, самовідданість в роботі та з нагоди Дня карного розшуку ряд працівників підрозділу відзначені Почесними грамотами РДА та районної ради. Грамоти отримали: Бодак М.І. – начальник сектору кримінальної поліції\, заступник начальника Хорольського ВП ГУНП в Полтавській області, підполковник поліції, Булін С.В. – оперуповноважений сектору кримінальної поліції, капітан поліції, Денисенко О.В. – оперуповноважений сектору кримінальної поліції, старший лейтенант. Співробітники підрозділу Лисенко А.С. та Папіш Ю.Ю., оперуповноважені, старші лейтенанти поліції відзначені грамотами сільських голів. Грамоти працівникам підрозділу вручили керівники району та сільські голови.
Ми долучаємось до щирих привітань на адресу працівників карного розшуку та бажаємо, що всі вони були у відмінній фізичній формі, морально підковані, мали міцне здоров’я і підтримку членів родини, яка їм так необхідна в їх нелегкій роботі.