12+5: Уряд затвердив перспективні плани ще п'яти областей

12+5: Уряд затвердив перспективні плани ще п'яти областей

Перспективні плани формування територій громад Волинської, Закарпатської, Кіровоградської, Полтавської, Чернігівської областей затвердив Кабінет Міністрів України на засіданні 13 травня.Документи розроблені у відповідності до Методики формування спроможних громад та з охопленням всієї території областей.Ознайомитися з документами можна буде після їх публікації на Урядовому порталі.

У підсумку вже 17 областей мають затверджені Урядом перспективні плани, які охоплюють 100% їх території.

Раніше Уряд затвердив перспективні плани формування територій громад Житомирської, Луганської, Миколаївської, Харківської, Івано-Франківської, Тернопільської, Херсонської, Хмельницької, Вінницької, Донецької, Черкаської та Чернівецької областей.

Нагадаємо, перспективні плани формування територій громад стануть основою майбутнього адміністративно-територіального устрою базового рівня. «Голос України» опублікував Закон 562-IX, яким визначено що Кабінет Міністрів України визначає адміністративні центри територіальних громад та території територіальних громад (громад) до прийняття закону про адміністративно-територіальний устрій України.

В межах нинішнього Хорольського району згідно Перспективного плану буде сформовано одну Хорольську громаду. Новоаврамівської ОТГ не буде.