12 січня 2020 року в приміщенні Хорольського районного будинку культури пройшов XVII пісенний конкурс „Хорольські зірочки“, за підтримки відділу культури і туризму Хорольської райдержадміністрації та відділу освіти, молоді та спорту Хорольської райдержадміністрації, районної державної адміністрації та районної ради.
Цього року спеціально запрошеним почесним гостем та головою журі був член Національної Всеукраїнської музичної спілки, директор комунальної установи „Обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи“ Дмитро Соколов, який і привітав на початку конкурсу учасників та побажав їм вдалих виступів та перемог. За звичаєм, пісенне свято відкривала переможець, володарка Гран-прі конкурсу «Хорольські зірочки» 2019 року Брашован Анна.
Нагородження переможців провели заступник голови Хорольської районної ради Роман Гловацький, який подякував всім конкурсантам за участь та запросив талановитих дітей на чергову зустріч у наступному році, та члени журі: Ірина Гунько - начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації; Ірина Потерайло –начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації; Валентина Олійник – лауреат Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів, керівник народного аматорського ансамблю „Мрія“; Анатолій Демент - заслужений працівник культури України, керівник народних аматорських колективів; Анатолій Крутько– заслужений працівник культури України, директор районного будинку культури, керівник народного аматорського ансамблю „Джерело“ та Наталія Дубовик, завідувач відділом культурно-освітньої роботи та організації дозвілля КУ „Обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи“.
У конкурсі приймали участь 53 конкурсанти 4-х вікових груп: 6-8 років – 5 учасників, 9-11 років – 15 учасників, 12-14 років – 21 учасники, 15-18 років – 12 учасників.
За підсумками голосування членів журі переможні місця розподілилися наступним чином:
І вікова категорія
I місце – Мірошніченко Яна;
ІI місце – Мельникова Вероніка, Маляр Анастасія
ІІI місце – Юхименко Дарія, Яременко Софія
ІІ вікова категорія
I місце – Коваленко Вадим, Левіна Даша;
ІI місце – Новак Валерія;
ІІI місце – Божко Софія, Гриценко Анюта, Прокопенко Софія, Русин Анна.
ІІІ вікова категорія
I місце – Криворучко Лілія;
ІI місце – Миколаєнко Вікторія, Кришталь Катерина, Гаркавенко Дарія;
ІІI місце – Зенкова Юлія, Стешенко Олег, Ватуля Алла.
ІV вікова категорія
I місце – Ткаченко Ілля;
ІI місце – Сімонова Євгенія, Хачатрян Анна,
ІІI місце – Донець Анна, Верхоланцев Владислав.
Окремими заохочувальними призами відзначено: приз «Надія» – Бабій Ірина та Хоменко Асія; приз «Глядацьких симпатій» – Дорошенко Вікторія; приз «Патріотична пісня» – Байда Вікторія. Також учасниці Криворучко Лілії надали відзнаку „За майстерне виконання акапельного співу“. Особливу відзнаку „Зірочка сцени 2020“ отримала Терещенко Дарія.
Володарем Гран – прі XVІІ пісенного конкурсу „Хорольські зірочки“ стала Кіріна Даша.
Всі учасники пісенного конкурсу на згадку отримали дипломи, пам’ятні відзнаки, цукерки, м’які іграшки, які були придбані за кошти районного бюджету.