1 жовтня Україна відзначає День ветерана

1 жовтня – День людей похилого віку і День ветерана

Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН, а в Україні це також і День ветерана.
Цей день – гарна можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Ветеранське свято засвідчує глибоку повагу до найстарших представників громади, які закладали матеріальну базу нашої держави, є носіями кращих трудових традицій.

Українці здавна славилися шанобливим ставленням до батьків, турботою про людей поважного віку. У цей день ми вкотре говоримо теплі слова нашим батькам, бабусям і дідусям, ветеранам війни і праці, людям пенсійного віку, дякуємо за їх трудовий внесок у розвиток країни, за багаторічну самовіддану працю, за життєву мудрість і слушні поради.
З нагоди святкового дня, дорогі наші ветерани, прийміть найщиріші вітання та глибоку вдячність за все, що зроблено Вами заради майбутнього. Нехай осіння пора, в яку Ви вступили, буде світлою й ласкавою, сповненою душевним теплом, увагою і турботою близьких. Хай Вас оточують увагою і піклуванням близькі люди, нехай тішать своїми успіхами діти, внуки та правнуки, а кожен новий ранок дарує лише гарні новини. Миру Вам і Вашим рідним, безхмарного неба, гарних світанків і теплих вечорів у дружньому сімейному колі.
Нехай всі проблеми та незгоди обходять Вас стороною, а добро, посіяне Вами, повертається сторицею! Довгих і щасливих Вам років життя! Будьте здорові! Ви для нас, молодшого покоління, справжній приклад для наслідування!

Голова районної державної     Голова районної ради
     адміністрації                                                                   В.А.Мартюк
    Р.М.Гловацький