1 жовтня - День музики

Шановні музиканти та шанувальники музичного мистецтва!
Щиро вітаємо всіх вас з Міжнародним Днем музики!
Музика — це найдивовижніший вид творчості та самовираження людини. Музика задає настрій, заспокоює, заряджає, надихає, надає сил. З цим днем можна привітати всіх на планеті, адже ритм серця — це теж музика. Музика — це міжнародна мова спілкування всіх людей. Це свято знаходить палкий відгук у серці кожної людини, адже мову музики розуміють всі незалежно від національності, віку та соціального статусу.

Споконвіку людина черпає у цьому чистому джерелі натхнення й сили, світлі сподівання та чисті прагнення. В чарівних мелодіях – радість буття, краса людської душі.
Міжнародний день музики святкують вже на протязі 46 років — вперше його відзначили в 1975 році за рішенням ЮНЕСКО. Одним з ініціаторів Міжнародного дня музики був Дмитро Шостакович, композитор-класик 20 століття. Це свято відзначається щорічно 1 жовтня в усьому світі концертами за участю кращих артистів і художніх колективів.
Щиро вітаємо музикантів, шанувальників музичного мистецтва зі святом! Нехай на струнах вашої душі звучать лише мажорні мелодії, а натхнення буде вашим супутником всюди, чим би ви не займалися. Нехай музика завжди допомагає радіти життю, думати про прекрасне, любити, цінувати і насолоджуватися. Зі святом!
Висловлюємо слова щирої подяки музичним колективам Хорольщини, викладачам дитячої музичної школи, всім, хто дарує нам незабутні хвилини спілкування з цим прекрасним, вічним і неповторним мистецтвом.

Голова районної державної                                          Голова районної ради
адміністрації                                                              В.А.Мартюк
Р.М.Гловацький