1 вересня виповнюється два роки, як у Хорольському районі працює бюро правової допомоги

В нашому житті нерідко постають правові проблеми, вирішити які може тільки фаховий юрист: оформлення права власності, спадщини, складання договорів, питання податків та інші. Оплатити послуги адвоката може далеко не кожен – за різними дослідженнями, в Україні за межею бідності перебуває більшість населення країни.Забезпечити надання правової допомоги таким людям повинна держава, і саме з цією метою по всій території України були створені центри надання правової допомоги.

Не виключенням був і Хорольський район, в якому 01 вересня 2016 року розпочав свою роботу відділ «Хорольське бюро правової допомоги» Лубенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
За   два роки свого існування до Бюро звернулось та було зареєстровано 2813 осіб.  Із них 228 клієнтів отримали можливість безоплатного складання процесуальних документів та представництва своїх інтересів у судах. У 188 випадках складання документів до суду та  представництво здійснювали адвокати, які надають безоплатну вторинну правову допомогу, у 40 випадках –штатні юристи бюро.
Також бюро правової допомоги здійснює активне правопросвітництво з метою посилення правової спроможності територіальних громад України. На практиці це означає, що фахівці бюро здійснюють виїзди у громади, планують та беруть участь в реалізації правоосвітніх заходів для молоді, професійних та соціальних груп, консультують у рамках роботи дистанційних та мобільних пунктів доступу до безоплатної правової допомоги.
Право на безоплатну правову допомогу гарантується Конституцією. І кожен громадянин може скористатись своїм законним правом, звернувшись до Хорольського бюро, яке знаходиться за адресою: м. Хорол, вул. Незалежності 78 А. Для надання юридичної консультації також можна звертатись за телефоном (05362) 33-2-20 або надіслати листа на електронну адресу – Khorolske@legalaid.pl.ua .
Хорольське бюро правової допомоги – це державна установа, яка уособлює в собі професійних юристів, готових надати БЕЗКОШТОВНУ правову допомогу, захищати Ваші законні права та інтереси.