1 листопада - День соціальної сфери

Шановні працівники соціальної сфери!

Прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята – Дня працівників соціальної сфери, яке відзначається в першу неділю листопада.Цей день – чудова нагода висловити вдячність тим, хто обрав таку потрібну сферу діяльності, як соціальний захист населення.

Ваша наполеглива праця є запорукою того, що велика кількість українців, котрі потребують уваги і підтримки з боку держави, не покинута і не забута, відчуває себе захищеною у цей непростий час.
Впевнені, що Ви і надалі спрямовуватимете свої зусилля, професійні знання і великий практичний досвід на досягнення нової якості життя громадян Хорольщини.
Нехай Ваше життя буде сповнене миром  і оптимізмом, надіями і мріями.
Натхнення, щирості та терпіння у Вашій благородній справі, реалізації ідей та задумів на користь кожного громадянина та всього українського народу!

Голова районної                                                            Голова
державної адміністрації                                                районної ради
                                 Р.М.Гловацький                                                  В.А.Мартюк