1 липня голова Хорольської районної державної адміністрації Роман Гловацький взяв участь у пленарному засіданні 79-ї сесії міської ради яка була перенесена з 26 червня через відсутність кворуму.

Голова РДА проінформував присутніх депутатів про розмір необхідного фінансового забезпечення для харчування дітей. Депутатами прийнято рішення про виділення субвенції для забезпечення харчуванням дітей учасників бойових дій в зоні АТО.
На жаль, питання щодо виділення коштів на харчування дітям 1-4 класів міських шкіл, відповідно до рекомендацій профільної комісії на сесію міської ради не виносилося.