09 листопада – Всеукраїнський День працівників культури та майстрів народного мистецтва

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва! Прийміть найщиріші вітання та найкращі побажання з нагоди професійного свята! Ви даруєте людям радість, несете культуру до кожного серця, кожної душі, а разом з тим своєю плідною творчою працею звеличуєте рідну Україну!

Ви ті, хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу. Культура робить людину особистістю, незримою силою вона формує спільність у громадах, робить нас неповторними, несхожими на інших. Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним і дарує нові життєві перемоги. Нехай ніколи не згасає творчий вогник у ваших серцях!

Голова районної державної                              Голова районної ради

адміністрації                                                       В.А.Мартюк

Л.М.Звірко