08.01.2019 бійці батальйону ,,Полтава “ попрямували на Схід країни

На плацу Головного управління поліції Полтавщини зібралися рідні, колеги, друзі і гості, щоб підтримати спецпризначенців та  провести на неспокійний Схід. Сергій Сапа заступник командира батальйону ,,Полтава“ наголосив, що для багатьох із бійців кількість службових відряджень до Луганщини перейшла вже відмітку ,,за двадцять“.

Участь в заході взяла і голова районної державної адміністрації Л.М.Звірко. Вона подякувала  хлопцям за мирне небо над головою, можливість кожного ранку прокидатися, працювати та навчатися.

Також зауважила, що жителі району, органи влади і меценати Хорольщини з 2014 року підтримують тісні стосунки з поліцейськими – допомагають продуктовими наборами, одягом та іншими необхідними речами.  А нещодавно, вийшла книга Віталія Запеки ,,Батальйон ПОЛТАВА: роки війни“, що містить фото автора та його короткі розповіді про події на Сході.

Незабаром ця праця з автографом автора для хорольчан, віднайде почесне місце серед експонатів історико-краєзнавчого музею хорольського краю.

З рук заступника командира батальйону  ,,Полтава “ Сергія Сапи,    Лариса Миколаївна отримала Подяку територіальній громаді Хорольського району за особливий благодійний внесок, опіку та підтримку батальйону у вигляді матеріально-технічного забезпечення.

Хочеться ще раз висловити щирі слова подяки хлопцям, які не шкодуючи власного здоров’я боронять нас від ворожої кулі. Молімося за наших мужніх захисників і просімо у Бога одного: аби вони живими і здоровими якнайшвидше повернулися додому.