04 жовтня Україна відзначає День працівників освіти

4 жовтня – День працівників освіти

Шановні освітяни Хорольщини, дорогі ветерани педагогічної ниви!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята! Висловлюємо вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і благородне покликання сіяти мудрість і знання. Бажаємо вам, дорогі освітяни, відчуття повноти й неповторності життя, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення й людської шани.

Нехай кожен ваш день завершується відчуттям задоволення від зробленого, думки і вчинки ваші  проміняться добром і щедрістю, а серце зігрівається щирою вдячністю батьків і ваших вихованців.
Переконані, що держава, органи місцевого самоврядування робитимуть і надалі все задля того, щоб наші діти мали можливість отримати якісні освітні послуги, щоб умови навчання для дітей були належними, а вчителі підвищували свою професійну майстерність і мали всі умови для навчання і виховання дітей.
Нехай усі проекти з розвитку галузі знайдуть підтримку  громади та будуть підкріплені відповідним ресурсом. Всі разом ми забезпечимо високу якість освітнього простору України, доступну та якісну освіту кожному громадянину, створимо належні умови для самореалізації молодого покоління.
Хай на цьому благородному шляху, який ви обрали, вас завжди супроводжує успіх. Хай щедрою буде до вас доля, обминають життєві негаразди, а ваші серця зігрівають людські повага і вдячність