01 жовтня- Міжнародний День людей похилого віку та День ветерана

Дорогі  ветерани, представники старшого покоління! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана. Ця дата – не нагадування про вік, а чудова можливість сказати теплі слова вдячності батькам, ветеранам війни, праці, пенсіонерам за багаторічну сумлінну працю, доброту та мудрість.

Наш обов’язок дарувати Вам своє тепло й увагу, бути вдячними і головне – наповнювати кожен Ваш день повноцінним змістом і любов’ю. Бажаємо Вам міцного здоров’я, щасливої долі, радості, довголіття, добра та миру. Нехай всі проблеми та незгоди обходять стороною, а добро, що ви робите, повертається сторицею!

Голова райдержадміністрації                                  Голова районної ради

Л.М.Звірко                                                                 В.А.Мартюк