План основних заходів Хорольської районної державної адміністрації з 29 квітня по 12 травня 2019 року

03.05.2019

План основних заходів Хорольської районної державної адміністрації з 29 квітня  по 12 травня 2019 року

8.00-12.00

Особистий прийом громадян керівником апарату  райдержадміністрації.

травня

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю першого заступника голови райдержадміністрації.

10.30

Щотижнева нарада у виконувача обов’язків голови райдержадміністрації з порядком денним:

1.    Про роботу відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) райдержадміністрації.

2.    Про відзначення в районі Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні.

3. Про надзвичайні ситуації та небезпечні події, які  відбулися на території району в період з 29 квітня  по 11 травня  2019 року.

зал засідань

районної ради

13.00-17.00

Особистий прийом громадян першим заступником голови райдержадміністрації.

травня

І (районний) етап Всеукраїнської дитячо – юнацької військово – патріотичної гри „Сокіл“ („Джура“).

с. Трубайці

травня

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю керівника апарату райдержадміністрації.

травня

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю начальника архівного відділу райдержадміністрації.

Шевчуга М.Ю.

архівний відділ РДА

9.00

Проведення заходів з нагоди Дня пам’яті та примирення.

пам’ятний знак

11.00 – 12.00

Проведення „гарячої“ телефонної лінії першим заступником голови райдержадміністрації.

13.30

Оперативно – розпорядча нарада у першого заступника голови райдержадміністрації з питання: „ Про хід виконання Програми розвитку та підтримки агропромислового комплексу Хорольського району за пріоритетними напрямками на період до 2020 року та державних програм підтримки галузей агропромислового комплексу за 4 місяці 2019 року“.

14.00

Засідання комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, призначення житлових субсидій населенню та надання пільг особам, які мають на це право, при райдержадміністрації.

управління соціального захисту населення РДА

17.00-18.00

Особистий прийом громадян першим заступником голови райдержадміністрації.

травня

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

9.00

Проведення заходів з нагоди Дня перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні.

Штейнберг І.О.

Меморіальний комплекс „Вічний вогонь“

8.00-12.00

Особистий прийом громадян керівником апарату райдержадміністрації.

травня

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю начальника відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації.

Черненко Л.А.

відділ АПР РДА

травня

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю директора Хорольської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості.

Тютюнник Л.В.

Хорольська районна філія