План основних заходів Хорольської районної державної адміністрації з 23 по 29 вересня 2019 року

20.09.2019

План основних заходів Хорольської районної державної адміністрації з  23 по 29 вересня  2019 року

10.30

Щотижнева нарада у голови райдержадміністрації з порядком денним:

1.              Про стан підготовки структурних підрозділів комунального некомерційного підприємства „Хорольський районний центр первинної медико – санітарної допомоги“, комунального некомерційного підприємства „Хорольська центральна районна лікарня“, закладів освіти та культури до роботи в осінньо – зимовий період.

2. Про надзвичайні ситуації та небезпечні події, які  відбулися на території  району в період з  16 по 22 вересня 2019 року.

зал засідань

районної ради

15.00

Засідання Комісії з питань координації взаємодії суб’єктів соціального супроводу сімей (осіб), які опинилися у складних життєвих обставинах.

вересня

Проведення єдиного дня інформування населення (за окремим планом).

вересня

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю начальника Хорольського районного управління ГУ Держпрод-споживслужби у Полтавській області.

Бурлака Г.М.

Хорольське районне управління

9.00

Засідання ради відділу культури і туризму райдержадміністрації.

ДМШ

13.30

Засідання комісії з питань захисту прав дитини.

вересня

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю начальника відділу містобудування, архітектури, житлово – комунального господарства та будівництва райдерж-адміністрації.

Чігер Т.О.

к.15

9.00

Семінар – практикум  клубних працівників на тему: „Творча робота на базі Вишневого сільського будинку культури“.

Вишневий СБК

9.00

Виїзне засідання завідувачів закладами дошкільної освіти.

ДНЗ „Теремок“

м. Заводське

Лохвицький район

10.00

Засідання Координаційної ради у справах дітей при райдержадміністрації.

11.00

Оперативно – розпорядча нарада у першого заступника голови райдержадміністрації з питання „Про роботу відділення соціальної допомоги вдома територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) райдержадміністрації“.

11.00-12.00

Проведення „гарячої“ телефонної лінії  за участю голови районної державної адміністрації.

14.00

Засідання комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, призначення житлових субсидій населенню та надання пільг особам, які мають на це право, при райдержадміністрації.

УСЗН РДА

14.00

Засідання організаційного комітету з питання відзначення в районі Європейського дня мов, Всесвітнього дня туризму, Всеукраїнського дня дошкілля, Всеукраїнського дня бібліотек, Дня ветерана, Дня вчителя.

9.00

Розширене засідання колегії відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

Ялосовецька ЗОШ

10.00

Оперативно – розпорядча нарада у керівника апарату райдержадміністрації з питання „Про стан виконавської дисципліни у відділах та структурних підрозділах райдержадміністрації за 9 місяців 2019 року“.

13.00

Засідання районної робочої групи з питань легалізації виплат заробітної плати та зайнятості населення.

Засідання спостережної комісії.

вересня

Заходи до Європейського дня мов.

навчальні заклади району

8.00-12.00

Особистий прийом громадян керівником апарату райдержадміністрації.

9.00

День відкритих дверей  до Всеукраїнського дня бібліотек.

ЦРБ

9.30

Виїзне засідання колегії райдержадміністрації з порядком денним:

1. Про підбиття підсумків роботи в галузі тваринництва за І півріччя 2019 року.

2. Про підбиття підсумків проведення оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2019 року.

3. Звіт Петракіївського сільського голови щодо здійснення виконавчим комітетом Петракіївської сільської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади впродовж 2016 – 2018 років.

Петракіївський сільський клуб

14.00

Засідання постійно діючої комісії з розгляду звернень громадян при райдержадміністрації.

Заходи до дня туризму.

навчальні заклади району

11.00

Творчий звіт кращих колективів аматорського мистецтва Хорольського району, присвячений 250 – річчю з дня народного класика української літератури І.П. Котляревського „Де згода в сімействі“.

РБК