План основних заходів Хорольської районної державної адміністрації з 20 по 26 травня 2019 року

20.05.2019

План основних заходів Хорольської районної державної адміністрації  з 20 по 26 травня  2019  року

13.00

Щотижнева нарада у голови райдержадміністрації з порядком денним:

1.      Про організаційну роботу райдержадміністрації щодо забезпечення пасажироперевезень в районі.

2.      Про стан роботи з персоналом та організацію роботи з профілактики корупції у відділі агропромислового розвитку райдержадміністрації у 2018 році та І кварталі  2019 року.

3. Про надзвичайні ситуації та небезпечні події, які  відбулися на території району в період з 13 по 19 травня  2019 року.

зал засідань

районної ради

14.00

Засідання комісії з перегляду нормативно – правових актів голови райдержадміністрації на відповідність їх чинному законодавству.

Штейберг І.О.

к.26

травня

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю директора територіального центру обслуговування  (надання соціальних послуг) райдержадміністрації.

Бойко Л.О.

територіальний центр обслуговування  (надання соціальних послуг) райдержадміністрації

8.00-12.00

Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації.

каб. голови РДА

травня

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю керівника КНП „Хорольська ЦРЛ“.

Виноград М.В.

КНП „Хорольська ЦРЛ“

9.00

Засідання ради відділу культури і туризму райдержадміністрації.

відділ культури і туризму РДА

11.00-12.00

Проведення „гарячої“ телефонної лінії  головою райдержадміністрації.

к.26

14.00

Засідання комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, призначення житлових субсидій населенню та надання пільг особам, які мають на це право, при райдержадміністрації.

УСЗН РДА

16.00

Публічний звіт голови районної державної адміністрації.

зал засідань районної ради

22.05

Проведення методично – контрольного дня у службі у справах дітей райдержадміністрації.

ССД РДА

травня

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю головного лікаря КНП „Хорольський районний центр первинної медико-санітарної допомоги

“.

Соболь Л.М.

КНП „Хорольський районний центр первинної медико-санітарної допомоги

“.

14.00

Засідання Комісії з питань координації взаємодії суб’єктів соціального супроводу сімей (осіб), які опинилися у складних життєвих обставинах.

каб. голови РДА

травня

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю начальника Хорольського районного управління ГУ Держпродслужби у Поолтавській області.

Бурлака Г.М.

Хорольське районне управління ГУ Держпродслужби у Поолтавській області

9.30

Засідання  колегії райдержадміністрації з питань:

1.                Про підсумки економічного і соціального розвитку району за І квартал 2019 року та стан  виконання Закону України „Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України“.

2.              Звіт Вишняківського сільського голови щодо здійснення виконавчим комітетом Вишняківської сільської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади впродовж 2016 – 2018 років.

3.              Про проведення в районі заходів по озелененню та благоустрою території.

с.Вишняки

травня

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю начальника відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації.

Чігер Т.О.

каб. 15