План основних заходів Хорольської районної державної адміністрації з 17 по 23 вересня 2018 року

14.09.2018

План основних заходів Хорольської районної державної адміністрації  з 17 по 23 вересня 2018  року

10.30

Щотижнева нарада у виконувача обов’язків голови райдержадміністрації з порядком денним:

1. Про підготовку та проведення районних заходів з нагоди Дня  визволення Хорольщини від нацистських окупантів.

2. Звіт Хорольського міського голови про роботу із зверненнями громадян у відповідності до Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008.

3. Про надзвичайні ситуації та небезпечні події, які  відбулися на території району в період з  10 по 16 вересня  2018 року.

зал засідань

районної ради

13.00-17.00

Особистий прийом громадян  першим заступником голови райдержадміністрації.

вересня

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю виконувача обов’язків начальника відділу з питань організації діяльності ЦНАПу – адміністратора районної державної адміністрації.

Лиманець В.М.

к.8

10.00

Засідання районної робочої групи для проведення аудиту використання земель сільськогосподарського призначення.

вересня

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю директора центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Бровко Н.О.

к.7

10.00

Заходи до Дня визволення Хорольщини від фашистських загарбників.

Штейнберг І.О.

Меморіальний комплекс „Вічний вогонь“

11.00 – 12.00

Проведення „гарячої“ телефонної лінії за участю керівника апарату  райдержадміністрації.

к.26

14.00

Засідання комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, призначення житлових субсидій населенню та надання пільг особам, які мають на це право, при райдержадміністрації.

управління соціального захисту населення РДА

вересня

Проведення перевірки роботи з персоналом у фінансовому управлінні райдержадміністрації.

фінуправління РДА

вересня

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю начальника архівного відділу районної державної адміністрації.

Шевчуга М.Ю.

архівний відділ РДА

вересня

Засідання комісії з питань захисту прав дитини.

вересня

Проведення методично – контрольного дня у відділі містобудування, архітектури, житлово – комунального господарства та будівництва райдержадміністрації.

к.15

вересня

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю директора територіального центру обслуговування (надання соціальних послуг) районної державної адміністрації.

Бойко Л.О.

терцентр

8.00-12.00

Особистий прийом громадян керівником апарату  райдержадміністрації.

к.26

13.00

Участь в урочистостях з нагоди Дня машинобудівника.

ХАПКК  ПДАА

вересня

Заходи до Дня партизанської слави.

Штейнберг І.О.

навчальні та бібліотечні заклади району

вересня

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю головного лікаря Хорольської центральної районної лікарні.

Виноград М.В.

ЦРЛ

11.00

Участь у проведенні святкових заходів з нагоди Дня міста Хорола.

центральна площа міста