План основних заходів Хорольської районної державної адміністрації з 17 по 23 лютого 2020 року

14.02.2020

10.30

Щотижнева нарада у  голови райдержадміністрації з порядком денним:

1.Про відзначення в районі Дня Героїв Небесної Сотні.

2.Про стан виготовлення проектів землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населених пунктів Хорольського району.

3. Про підтримку книговидання та популяризацію книг місцевих авторів.

4. Про надзвичайні ситуації та небезпечні події, які  відбулися на території  району в період з 10 лютого  по 16  лютого  2020 року.

Зал засідань

09.00-13.00

Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації.

10.00

Засідання Міжвідомчої координаційно – методичної ради з правової освіти населення.

Тарасенко Н.Г.

13.30

Оперативно-розпорядча нарада у керівника апарату райдержадміністрації з питання: „Про стан виконавської дисципліни у відділах та структурних підрозділах райдержадміністрації у 2019 році“.

к.26

09.00

Районні змагання обласної Спартакіади школярів з волейболу  серед юнаків 2003  р.н. і молодші.

Потерайло І.М.

Хорольська гімназія

11.00-12.00

Гаряча телефонна лінія за участюголови  райдержадміністрації.

14.00

Засідання комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, призначення житлових субсидій населенню та надання пільг особам, які мають на це право, при райдержадміністрації.

Потерайло В.В.

усзн

09.00

Засідання оперативного штабу з питань соціального захисту бездомних осіб в осінньо – зимовий період.

Бойко Л.О.

Тер. центр

13.00

Проведення тематичного заходуз нагоди Дня Героїв Небесної Сотні „Небесна Сотня у наших серцях“.

РБК

17.00

Тематичний захід з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні.

ЦРБ спільно з Міжрегіональним Центром

09.00-13.00

Особистий прийом громадян  керівником апарату райдержадміністрації.

к.26

10.00

Обласний фестиваль етнічних та національних мов і культур „Мови – різні,  а душа – одна“.

Потерайло І.О.

Петракіївський НВК

13.00

Заходи до Міжнародного дня рідної мови. Свято рідної мови. „Мова рідна – з пісні та любові“.

Центральна районна бібліотека

Лекція – концерт „Музична мозаїка“.

Музична школа

14.00

Засідання Комісії з питань координації взаємодії суб’єктів соціального супроводу сімей (осіб), які опинилися у складних життєвих обставинах.

Бровко Н.О.

к.7