План основних заходів Хорольської районної державної адміністрації з 17 по 23 грудня 2018 року

14.12.2018

План основних заходів Хорольської районної державної адміністрації з 17 по 23 грудня  2018  року

10.30

Щотижнева нарада у голови райдержадміністрації з порядком денним:

1. Про хід виконання Плану розвитку архівної справи за 2018 рік.

2. Про стан виконання районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді заходів Програми соціального захисту населення Хорольського району на 2017 – 2020 роки у 2018 році.

3. Про співпрацю територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) райдержадміністрації з об’єднаними територіальними громадами у 2018 році та пріоритетні напрямки роботи на 2019 рік.

4. Про надзвичайні ситуації та небезпечні події, які  відбулися на території району в період з 10 по 16 грудня  2018 року.

зал засідань

районної ради

13.00-17.00

Особистий прийом громадян першим заступником голови райдержадміністрації.

13.30

Оперативно – розпорядча нарада у керівника апарату  райдержадміністрації з питання „Про підготовку до кампанії електронного декларування“.

14.00

Засідання Комісії з питань координації взаємодії суб’єктів соціального супроводу сімей (осіб), які опинилися у складних життєвих обставинах.

грудня

Проведення єдиного дня інформування населення (за окремим планом).

грудня

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю виконувача обов’язків начальника відділу з питань організації діяльності ЦНАПу  райдержадміністрації.

Лиманець В.В.

к.8

8.00-12.00

Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації.

кабінет голови РДА

грудня

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю директора центру соціальних служб для сім’ї, молоді та спорту.

Бровко Н.О.

к.7

11.00-12.00

Проведення „гарячої“ телефонної лінії за участю голови  райдержадміністрації.

кабінет голови РДА

13.30

Оперативно – розпорядча нарада у керівника апарату  райдержадміністрації з питання „Про стан підготовки до відзначення Новорічних і Різдвяних свят“.

14.00

Засідання комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, призначення житлових субсидій населенню та надання пільг особам, які мають на це право, при райдержадміністрації.

управління соціального захисту населення РДА

16.00

Участь у відкритті Головної ялинки району.

центральна площа міста

грудня

Проведення „дня контролю“ в управлінні соціального захисту населення  райдержадміністрації.

управління СЗН РДА

грудня

Заходи до дня Святого Миколая, Новорічних та Різдвяних свят.

Штейнберг І.О.

навчальні та бібліотечні заклади району

грудня

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю директора територіального центру обслуговування (надання соціальних послуг) райдержадміністрації.

Бойко Л.О.

терцентр РДА

9.00

Розширене засідання ради відділу культури і туризму райдержадміністрації.

РБК

11.00

Оперативно – розпорядча нарада у керівника апарату  райдержадміністрації з питання „ Про претензійно - позовну роботу, проведену юридичним відділом апарату райдержадміністрації за 2018 рік“.

13.00

Засідання оперативного штабу з питань соціального захисту бездомних осіб в осінньо – зимовий період.

14.00

Проведення правового навчання державних службовців в Університеті правових знань при райдержадміністрації.

зал засідання районної ради

14.00

Засідання громадської ради при райдержадміністрації.

кімната депутата

грудня

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю головного лікаря Хорольської центральної районної лікарні.

Виноград М.В.

ЦРЛ

8.00-12.00

Особистий прийом громадян керівником апарату  райдержадміністрації.

10.00

Участь у засіданні чергової сесії районної ради.

зал засідань

районної ради

11.30

Засідання Ради районного розвитку.

зал засідань районної ради

13.00

Засідання колегії райдержадміністрації з порядком денним:

1.   Про проект Програми економічного і соціального розвитку району на 2019 рік.

2.   Про підсумки роботи мультидисциплінарної команди та „мобільного соціального офісу“  у 2018 році.

3.   Про передачу документів, які відносяться до Національного архівного фонду на державне зберігання до архівного відділу райдержадміністрації сільськими радами та установами району.

4.   Про організацію та ведення військового обліку в органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах та організаціях району.

5.   Про стан виконання Законів України „Про запобігання корупції“ та „Про державну службу“  у 2018 році.

зал засідань районної ради

15.00

Засідання комісії з питань захисту прав дитини.

грудня

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю головного лікаря КНП „Хорольський центр ПМСД“.

Соболь Л.М.

КНП „Хорольський центр ПМСД“

10.00

Засідання Координаційної ради у справах дітей при райдержадміністрації.

10.00

Оперативно – розпорядча нарада у керівника апарату  райдержадміністрації з питання „Про роботу відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації з питань формування та уточнення списків виборців“.

грудня

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю начальника Хорольського районного управління ГУ Держпродспоживслужби у Полтавській області.

Бурлака Г.М.

Хорольське районне управління