План основних заходів Хорольської районної державної адміністрації з 16 по 22 вересня 2019 року

План основних заходів Хорольської районної державної адміністрації з 16 по 22  вересня  2019 року

10.30

Щотижнева нарада у голови райдержадміністрації з порядком денним:

1. Про організацію надання допомоги дитячому та дорослому населенню району при інфекційних захворюваннях у Хорольському районі.

2. Про підготовку та проведення районних заходів з нагоди Дня  визволення Хорольщини від нацистських окупантів.

2. Про надзвичайні ситуації та небезпечні події, які  відбулися на території  району в період з 09 по 15 вересня 2019 року.

Звірко Л.М.

зал засідань

районної ради

14.00

Участь у звітно – виборних зборах первинної організації ветеранів райдержадміністрації.

зал засідань районної ради

вересня

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю начальника відділу з питань організації діяльності Центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації.

Тіщенко А.А.

к.8

08.00-12.00

Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації.

Звірко Л.М.

кабінет голови РДА

10.00

Оперативно – розпорядча нарада у керівника апарату райдержадміністрації з питання: „Про перегляд нормативно – правових актів, виданих головою райдержадміністрації на відповідність чинному законодавству за ІІІ квартал 2019 року“.

вересня

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю директора центру соціальних службі для сім’ї, дітей та молоді.

Бровко Н.О.

к.7

9.00

Заходи до 60 – річчя Новоаврамівського краєзнавчого музею – філії.

Новоаврамівський краєзнавчий музей – філія

11.00-12.00

Проведення „гарячої“ телефонної лінії  за участю керівника апарату  райдержадміністрації.

14.00

Засідання комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, призначення житлових субсидій населенню та надання пільг особам, які мають на це право, при райдержадміністрації.

УСЗН РДА

вересня

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю директора територіального центру обслуговування (надання соціальних послуг) райдержадміністрації.

Бойко Л.О.

терцентр РДА

10.00

Заходи до Дня визволення Хорольщини від фашистських загарбників.

Штейнберг І.О.

Меморіальний комплекс „Вічний вогонь“

вересня

Проведення перевірки роботи з персоналом у фінансовому управлінні райдержадміністрації.

ФУ РДА

вересня

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю керівника комунального некомерційного підприємства „Хорольська центральна районна лікарня“.

Виноград М.В.

КНП „Хорольська ЦРЛ“

08.00-12.00

Особистий прийом громадян  керівником апарату райдержадміністрації.

10.00

Участь у засіданні сесії районної ради.

зал засідань районної ради

вересня

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю керівника комунального некомерційного підприємства „Хорольський районний центр ПМСД“.

Соболь Л.М.

КНП „Хорольський центр ПМСД“

11.30

Участь у святкуванні Дня міста Хорола.

центр міста

вересня

Заходи до Дня партизанської слави. Тематична екскурсія „Слава вам, герої – партизани!“.

Хорольський краєзнавчий музей