111

План основних заходів Хорольської районної державної адміністрації з 16 по 22 квітня 2018 року

основних заходів Хорольської районної державної адміністрації

з 16 по 22 квітня 2018  року

13.00-17.00

Особистий прийом громадян першим заступником голови райдержадміністрації.

13.30

Оперативно – розпорядча нарада у першого заступника голови райдержадміністрації з питання: „Про підсумки проведення е – декларування в райдержадміністрації, її управліннях та відділах“.

квітня

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю начальника відділу освіти молоді та спорту райдержадміністрації.

Потерайло І.М.

відділ освіти, молоді та спорту РДА

8.00-12.00

Особистий прийом громадян  головою райдержадміністрації.

каб. голови

РДА

10.30

Щотижнева нарада у голови райдержадміністрації з порядком денним:

1. Про здійснення нагляду за дотриманням прав усиновлених, прийомних дітей та дітей, які перебувають під опікою та піклуванням, у районі.
  2. Про соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.
  3. Про надзвичайні ситуації та небезпечні події, які  відбулися на території району в період з 09 по 15 квітня  2018 року.

зал засідань

районної ради

13.00

Засідання  “круглого столу“ з питання розвитку футболу на Хорольщині.

зал засідань

районної ради

квітня

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю начальника відділу культури і туризму райдержадміністрації.

Гунько І.А.

відділу культури і туризму РДА

10.00

Нарада з питання підготовки і відзначення в районі 32 – ї річниці аварії на ЧЕАС.

11.00-12.00

Проведення „гарячої“ телефонної лінії за участю керівника апарату райдержадміністрації.

14.00

Засідання комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, призначення житлових субсидій населенню та надання пільг особам, які мають на це право, при райдержадміністрації.

управління СЗН РДА

квітня

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю директора Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Бровко Н.О.

центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

19

10.00

Проведення першого етапу Всеукраїнського конкурсу „Кращий державний службовець“

Хорольська гімназія

19

квітня

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю головного лікаря центральної районної лікарні.

Виноград М.В.

ЦРЛ

10.00

Нарада з питання виконання заходів щодо забезпечення протидії масовим спалюванням сухої рослинності, пожежам в лісах, на торф’яниках і сільгоспугіддях у весняно – літній період 2018 року.

11.00

Оперативно –розпорядча нарада у першого заступника голови райдержадміністрації з питання: „Про підсумки економічного і соціального розвитку району за І квартал 2018 року“.

квітня

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю директора Хорольської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості.

Тютюнник Л.В.

Хорольська районна філія Полтавського обласного центру зайнятості

8.00-12.00

Особистий прийом громадян керівником апарату райдержадміністрації.

21

10.00

Проведення фестивалю драматичних колективів „Театральна Хорольщина“.

РБК