План основних заходів Хорольської районної державної адміністрації з 13 по 19 травня 2019 року

11.05.2019

План основних заходів Хорольської районної державної адміністрації  з 13 по 19 травня  2019  року

10.30

Щотижнева нарада у голови райдержадміністрації з порядком денним:

1.    Про хід виконання Програми розвитку та підтримки агропромислового комплексу Хорольського району за пріоритетними напрямками на період до 2020 року та державних програм підтримки галузей агропромислового комплексу за 4 місяці 2019 року.

2.    Звіт Староаврамівського сільського голови про роботу із зверненнями громадян у відповідності до Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 за 4 місяці 2019 року.

3. Про надзвичайні ситуації та небезпечні події, які  відбулися на території району в період з 06 по 12 травня  2019 року.

Звірко Л.М.

зал засідань

районної ради

13.00-17.00

Особистий прийом громадян першим заступником голови райдержадміністрації.

Абрамов С.Г.

к.24

травня

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

Потерайло І.М.

к.25

травня

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю начальника відділу  культури і туризму райдержадміністрації.

Гунько І.О.

відділ культури і туризму РДА

11.00-12.00

Проведення „гарячої“ телефонної лінії  керівником апарату райдержадміністрації.

к.26

14.00

Засідання комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, призначення житлових субсидій населенню та надання пільг особам, які мають на це право, при райдержадміністрації.

управління соціального захисту населення РДА

травня

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю начальника фінансового управління райдержадміністрації.

Похилько В.І.

фінуправління РДА

9.00

Нарада директорів закладів загальноосвітньої середньої освіти.

зал засідань

районної ради

10.00

Проведення заходів з нагоди Дня матері та Міжнародного дня сім’ї. Свято „Мамина казка“.

дитяча районна бібліотека

травня

Заходи, присвячені Дню вишиванки.

заклади освіти

району

травня

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю виконувача обов’язків начальника відділу  з питань організації діяльності ЦНАПу райдержадміністрації.

Лиманець В.М.

к.8

8.00-12.00

Особистий прийом громадян керівником апарату райдержадміністрації.

к.26

8.30

Семінар бібліотечних працівників на тему: „Роль бібліотек у системі інтелектуального та духовного збагачення дітей та юнацтва“.

ЦРБ

травня

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю директора центру соціальних служб для  сім’ї, дітей та молоді.

Бровко Н.О.

к.6