План основних заходів Хорольської районної державної адміністрації з 13 по 19 серпня 2018 року

13.08.2018

План основних заходів Хорольської районної державної адміністрації з 13 по 19 серпня  2018  року

10.30

Щотижнева нарада у голови райдержадміністрації з порядком денним:

1.       Про стан забезпечення пільгових категорій громадян Хорольського району санаторно – курортними путівками.

2.       Звіт начальника відділу у Хорольському районі Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області про роботу із зверненнями громадян у відповідності до Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008.

3. Про надзвичайні ситуації та небезпечні події, які  відбулися на території району в період з 06 по 12 серпня  2018 року.

зал засідань

районної ради

13.00-17.00

Особистий прийом громадян  першим заступником голови райдержадміністрації.

Абрамов С.Г

к.24

13.30

Оперативно – розпорядча нарада у керівника апарату райдержадміністрації з питання: „Про стан виконання Плану заходів з відзначення в районі 100 – річчя подій Української революції 1917 – 1921 років“.

к.26

серпня

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

Потерайло І.М.

відділ освіти, молоді та спорту РДА

cерпня

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю начальника відділу культури і туризму  райдержадміністрації.

Гунько І.А.

відділ культури і туризму РДА

14.00

Засідання комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, призначення житлових субсидій населенню та надання пільг особам, які мають на це право, при райдержадміністрації.

Абрамов С.Г.

УСЗН РДА

серпня

Проведення „гарячої“ телефонної лінії за участю голови райдержадміністрації.

каб. голови  РДА

cерпня

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю виконувача обов’язків начальника відділу з питань організації діяльності центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації.

Лиманець В.М.

к.8

10.00

Оперативно – розпорядча нарада у першого заступника голови  райдержадміністрації з питання: „Про хід збирання ранніх зернових культур сільськогосподарськими підприємствами Хорольського району“.

Абрамов С.Г.

к.24

серпня

Проведення методично – контрольного дня у відділі культури і туризму райдержадміністрації.

відділ культури і туризму РДА

серпня

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю головного лікаря Хорольської центральної районної лікарні.

Виноград М.В

ЦРЛ

8.00-12.00

Особистий прийом громадян  керівником апарату райдержадміністрації.

к.26

10.00

Особистий виїзний прийом громадян головою райдержадміністрації  до Штомпелівської сільської ради. Зустріч з жителями територіальної громади.

Штомпелівська с/р

серпня

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю головного  лікаря КНП „Хорольський районний центр первинної медико – санітарної допомоги“.

Соболь Л.М.

КНП „Хорольський районний центр ПМСД“

9.00

Відкритий Кубок Хорольщини з настільного тенісу серед чоловіків та жінок, юнаків та дівчат.

Хорольська гімназія