План основних заходів Хорольської районної державної адміністрації з 11 по 17 грудня 2017 року

08.12.2017

План основних заходів Хорольської районної державної адміністрації з 11 по 17 грудня  2017 року

10.30

Щотижнева нарада у голови райдержадміністрації з порядком денним:

1.           Про підсумки роботи в галузі тваринництва за 11 місяців 2017 року.

2.           Про підготовку і відзначення в районі Дня вшанування учасників ліквідації на ЧАЕС.

3.           Про проект Програми сприяння залученню інвестицій, розвитку економічного співробітництва та формування позитивного іміджу  Хорольського району на 2018 – 2020 роки та проект районної програми  здешевлення кредитів на енергозберігаючі заходи для населення на 2018 – 2020 роки.

4.           Звіти начальника управління агропромислового розвитку  райдержадміністрації, начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації про роботу із зверненнями громадян у відповідності до Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008

5.           Про надзвичайні ситуації та небезпечні події, які  відбулися на території району в період з 04 по 10 грудня  2017 року.

зал засідань

районної ради

13.00-17.00

Особистий прийом громадян першим заступником голови райдержадміністрації.

13.00

Засідання оперативного штабу з питань соціального захисту бездомних осіб та осіб, звільнених з місць позбавлення волі.

13.30

Оперативно – розпорядча нарада у першого заступника голови райдержадміністрації з питання:

1.           Про обмеження спільної роботи близьких осіб відповідно до вимог Закону України „Про запобігання корупції“.

2.           Про проведення поглибленого аналізу стану розвитку галузей промисловості району.

грудня

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю начальника управління соціального захисту населення райдерж-адміністрації.

Лопітько В.В.

управління СЗН РДА

10.00

Особистий виїзний прийом громадян головою райдержадміністрації до Новоавраміської сільської ради. Зустріч з жителями територіальної громади.

Новоаврамівська  сільська рада

10.00

Нарада з питання: „Про стан виконання розпорядження голови районної державної адміністрації від 11.07.2017 №100-К „Про затвердження порядку обробки персональних даних в апараті районної державної адміністрації“.

грудня

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю директора територіального центру обслуговування (надання соціальних послуг) райдержадміністрації.

Бойко Л.О.

терцентр

8.30

Семінар бібліотечних працівників на тему: „Традиційні та інноваційні аспекти планування і звітності бібліотек“.

ЦРБ

10.00

Нарада з питання: „Про моніторинг розробки та прийняття районних, міських програм з відшкодування частини відсотків за кредитами, залученими населенням та ОСББ (ЖБК) на впровадження енергоефективних заходів “.

11.00 – 12.00

Проведення „гарячої“ телефонної лінії за участю керівника апарату райдержадміністрації.

Штейнберг І.О

14.00

Засідання комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, призначення житлових субсидій населенню та надання пільг особам, які мають на це право, при райдержадміністрації.

управління СЗН РДА

17.00-18.00

Особистий прийом громадян першим заступником голови райдержадміністрації.

грудня

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю начальника відділу з питань організації діяльності ЦНАПу райдержадміністрації.

Тіщенко А.А.

к.8

10.00

Заходи до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Штейнберг І.О.

пам’ятний знак учасникам ліквідації аварії  на ЧАЕС

10.30

Участь у зборах учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС.

зал засідань районної ради

грудня

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

Потерайло І.М.

відділ освіти, молоді та спорту РДА

8.00-12.00

Особистий прийом громадян керівником апарату райдержадміністрації.

9.30

Засідання колегії районної державної адміністрації з порядком денним:

1.           Про проект Програми економічного і соціального розвитку району та бюджету району на 2018 рік.

2.           Про підсумки збирання врожаю сільськогосподарських культур сільськогосподарськими підприємствами Хорольського району.

3.           Про підсумки роботи мультидисциплінарної команди та „мобільного соціального офісу“  у 2017 році.

4.           Про стан виконання Законів України „Про запобігання корупції“ та „Про державну службу“  у 2017 році.

зал засідань районної ради

грудня

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю  начальника відділу культури і туризму райдержадміністрації.

Гунько І.А.

відділ культури і туризму РДА