План основних заходів Хорольської районної державної адміністрації з 11 по 17 березня 2019 року

07.03.2019

План основних заходів Хорольської районної державної адміністрації  з 11 по 17 березня 2019 року

11.00

Щотижнева нарада у голови райдержадміністрації з порядком денним:

1. Про надання первинної медичної допомоги працівниками КНП „Хорольський районний центр ПМСД“ .

2. Про стан виконання Закону України „Про адміністративні послуги“ та розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.05.2014 №523 – р „Деякі питання надання адміністративних послуг“ у 2018 році відділом у Хорольському районі Головного управління Держгеокадастру  у Полтавській області.

3. Про надзвичайні ситуації та небезпечні події, які  відбулися на території району в період з 04 по 10 березня  2019 року.

зал засідань

районної ради

13.00-17.00

Особистий прийом громадян  першим заступником голови райдержадміністрації.

к.24

березня

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації.

Черненко Л.А.

управління АПР РДА

10.00

Нарада за участю представників органів юстиції, соціального захисту населення та системи надання безоплатної правової допомоги з питань впровадження ініціатив та проектів, які започатковує Уряд та Мін’юст.

зал засідань районної ради

13.00

Літературна прогулянка „Поет духовної свободи“ до 205 – ї річниці від дня народження українського поета Т.Г.Шевченка.

РБК

17.00-18.00

Особистий прийом громадян  першим заступником голови райдержадміністрації.

к.24

березня

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю директора Хорольської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості.

Тютюнник Л.В.

Хорольська

районна філія

11.00-12.00

Проведення „гарячої“ телефонної лінії за участю голови райдержадміністрації.

кабінет голови РДА

14.00

Засідання комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, призначення житлових субсидій населенню та надання пільг особам, які мають на це право, при райдержадміністрації.

управління соціального захисту населення РДА

березня

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

Потерайло І.М.

відділ освіти, молоді та спорту РДА

березня

Заходи  до  Дня українського добровольця.

Штейнберг І.О.

навчальні та бібліотечні заклади району

березня

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю начальника відділу культури і туризму райдержадміністрації.

Гунько І.А.

відділ культури і туризму РДА

8.00-12.00

Особистий прийом громадян керівником апарату  райдержадміністрації.

к.26

10.00

Участь у засіданні сесії районної ради.

зал засідань районної ради

13.30

Оперативно – розпорядча нарада у керівника апарату райдержадміністрації з питання: „Про розгляд розпоряджень, що зареєстровані в Головному управлінні юстиції та втратили чинність“.

к.26

15.00

Участь у заходах з нагоди Дня працівників житлово - комунального господарства і побутового обслуговування населення.

березня

Тематична екскурсія „За Україну, за її долю, за честь і волю, за народ!“ до 100 – річчя Української революції 1917 – 1921 років.

Хорольський краєзнавчий музей

березня

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю начальника фінансового управління  райдержадміністрації.

Похилько В.І.

ФУ РДА