План основних заходів Хорольської районної державної адміністрації з 10 по 16 грудня 2018 року

07.12.2018

План основних заходів Хорольської районної державної адміністрації з 10 по 16  грудня 2018  року

10.30

Щотижнева нарада у голови райдержадміністрації з порядком денним:

1. Про хід виконання Програми розвитку та підтримки агропромислового комплексу Хорольського району за пріоритетними напрямками на період до 2020 року та постанови Кабінету Міністрів України від 07.02.2018 №107 „Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва“  у 2018 році.

2. Про підготовку і відзначення в районі Дня вшанування учасників ліквідації на ЧАЕС.

3. Звіт начальника фінансового управління райдержадміністрації про роботу із зверненнями громадян у відповідності до Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 за 11 місяців 2018 року.

4. Про надзвичайні ситуації та небезпечні події, які  відбулися на території району в період  з  03 по 09 грудня  2018 року.

зал засідань

районної ради

13.00-17.00

Особистий прийом громадян  першим заступником голови райдержадміністрації.

грудня

Заходи до Всеукраїнського дня права.

навчальні заклади району

грудня

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації.

Черненко Л.А.

управління АПР РДА

10.00

Навчальна година з питання: „Організація та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних в райдержадміністрації, її управліннях та відділах“.

грудня

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю директора Хорольської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості.

Тютюнник Л.В.

Хорольська районна філія

грудня

Участь у зборах ліквідаторів на Чорнобильській АЕС.

11.00 – 12.00

Проведення „гарячої“ телефонної лінії за участю керівника апарату  райдержадміністрації.

14.00

Засідання комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, призначення житлових субсидій населенню та надання пільг особам, які мають на це право, при райдержадміністрації.

управління соціального захисту населення РДА

17.00-18.00

Особистий прийом громадян  першим заступником голови райдержадміністрації.

грудня

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

Потерайло І.М.

к.25

9.00

Виїзний прийом громадян головою райдержадміністрації до Новоаврамівської сільської ради. Зустріч з жителями територіальної громади.

Новоаврамівська с/р

10.00

Виїзний прийом громадян першим заступником голови райдержадміністрації до Клепачівської сільської ради. Зустріч з жителями територіальної громади.

Клепачівська с/р

10.00

Нарада з питання підготовки і проведення в районі Ново-річних та Різдвяних свят.

Штейнбер І.О.

грудня

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю начальника відділу культури і туризму райдержадміністрації.

Гунько І.А.

відділ культури і туризму РДА

8.00-12.00

Особистий прийом громадян керівником апарату  райдержадміністрації.

9.00

Заходи до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

пам’ятний знак ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС

10.00

Участь у засіданні сесії районної ради.

14.00

Нарада з питання виконання заходів, спрямованих на недопущення виникнення надзвичайних ситуацій під час святкування Новорічних, Різдвяних свят та Водохреща.

грудня

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю начальника фінансового управління  райдержадміністрації.

Похилько В.І.

ФУ РДА