План основних заходів Хорольської районної державної адміністрації з 09 по 15 вересня 2019 року

09.09.2019

План основних заходів Хорольської районної державної адміністрації з  09 по 15 вересня  2019 року

10.30

Щотижнева нарада у голови райдержадміністрації з порядком денним:

1.              Про організацію надання допомоги дитячому та дорослому населенню району при інфекційних захворюваннях у Хорольському районі.

2.              Звіт Хорольського міського голови про роботу із зверненнями громадян у відповідності до Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008.

3. Про надзвичайні ситуації та небезпечні події, які  відбулися на території  району в період з  02 по 08 вересня 2019 року.

Звірко Л.М.

зал засідань

районної ради

13.00-17.00

Особистий прийом громадян першим заступником голови райдержадміністрації.

вересня

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю начальника відділу агропромислового розвитку районної державної адміністрації.

Черненко Л.А.

відділ

АПР РДА

Олімпійський тиждень.

Звірко Л.М.

ЗНЗ району

10.00

Нарада з питань підготовки і відзначення в районі Дня визволення Хорольщини від фашистських загарбників.

10.00

Особистий виїзний прийом громадян першим заступником голови районної державної адміністрації  у Вишневій сільській раді.

с. Вишневе

вересня

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю директора Хорольської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості.

Тютюнник Л.В.

Хорольська районна філія Полтавського обласного центру зайнятості.

10.00

Нарада з питання організації пасажирських перевезень у Хорольському районі.

11.00-12.00

Проведення „гарячої“ телефонної лінії  за участю першого заступника голови районної державної адміністрації.

14.00

Засідання комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, призначення житлових субсидій населенню та надання пільг особам, які мають на це право, при райдержадміністрації.

УСЗН РДА

17.00-18.00

Особистий прийом громадян першим заступником голови райдержадміністрації.

вересня

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю начальника відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації.

Потерайло І.М.

відділ освіти, молоді та спорту РДА

вересня

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю начальника відділу культури і туризму районної державної адміністрації.

Гунько І.А.

відділ культури у туризму РДА

9.00

Семінар – практикум  клубних працівників на тему: „Творча робота на базі Вишневого сільського будинку культури“.

вересня

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю начальника фінансового управління районної державної адміністрації.

Похилько В.І.

ФУ РДА

8.00-12.00

Особистий прийом громадян керівником апарату райдержадміністрації.