План основних заходів Хорольської районної державної адміністрації з 09 по 15 квітня 2018 року

06.04.2018

План основних заходів Хорольської районної державної адміністрації  з 09 по 15 квітня 2018  року

10.30

Щотижнева нарада у голови райдержадміністрації з порядком денним:

1.           Про стан харчування дітей у загальноосвітніх навчальних закладах району.

2.           Про програми підтримки галузей агропромислового комплексу Хорольського району на 2018 рік.

3.           Про надзвичайні ситуації та небезпечні події, які  відбулися на території району в період з 02 по 09 квітня  2018 року.

Звірко Л.М.

зал засідань

районної ради

07.00

Участь в урочистих проводах призовників на строкову військову службу.

райвійськкомат

квітня

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю начальника фінансового управління  райдержадміністрації.

Похилько В.І.

фінуправління РДА

10.00

Заходи до Міжнародного дня визволення в’язнів фашистських концтаборів.

Штейнберг І.О.

Меморіальний комплекс „Хорольська яма“

11.00 – 12.00

Проведення „гарячої“ телефонної лінії за участю першого заступника голови райдержадміністрації.

к.24

14.00

Засідання комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, призначення житлових субсидій населенню та надання пільг особам, які мають на це право, при райдержадміністрації.

управління СЗН РДА

17.00-18.00

Особистий прийом громадян першим заступником голови райдержадміністрації.

к.24

квітня

Проведення перевірки роботи з персоналом в управлінні агропромислового розвитку райдержадміністрації.

управління АПР РДА

квітня

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю начальника управління  соціального захисту населення райдержадміністрації.

Лопітько В.В.

управління СЗН РДА

10.00

Особистий виїзний прийом громадян першим заступником голови райдержадміністрації до Ялосовецької сільської ради. Зустріч з жителями територіальної громади.

Ялосовецька с/р

квітня

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю директора територіального центру обслуговування (надання соціальних послуг) райдержадміністрації.

Бойко Л.О.

терцентр РДА

8.00-12.00

Особистий прийом громадян керівником апарату райдержадміністрації.

к.26

квітня

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю виконуючого обов’язки начальника відділу з питань організації діяльності ЦНАПу райдержадміністрації.

Лиманець В.М.

к.8