План основних заходів Хорольської районної державної адміністрації з 07 по 13 жовтня 2019 року

04.10.2019

План основних заходів Хорольської районної державної адміністрації з 07 по 13 жовтня  2019 року

06.30

Участь в урочистостях з нагоди призову призовників на строкову військову службу до ЗСУ.

райвійськкомат

10.30

Щотижнева нарада у голови райдержадміністрації з порядком денним:

1. Про результати діяльності груп реагування патрульної поліції Хорольського ВП ГУНП в Полтавській області.

2. Про проведення посіву озимих культур урожаю 2020 року.

3. Звіт Андріївського сільського голови про роботу із зверненнями громадян у відповідності до Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008.

4. Про надзвичайні ситуації та небезпечні події, які  відбулися на території  району в період з  30 вересня по 06 жовтня 2019 року.

Звірко Л.М.

зал засідань

районної ради

13.00-17.00

Особистий прийом громадян першим заступником голови райдержадміністрації.

13.30

Оперативно – розпорядча нарада у керівника апарату  райдержадміністрації з питання „Про організаційні заходи з проведення оцінювання результатів службової діяльності державних службовців“.

жовтня

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

Лопітько В.В.

УСЗН РДА

10.00

Особистий виїзний прийом громадян першим заступником голови райдержадміністрації до Хильківської сільської ради. Зустріч з жителями територіальної громади.

Хильківська с/р

10.00

Нарада з питань підготовки і відзначення в районі Дня українського козацтва та Дня захисника України.

жовтня

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю начальника відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації.

Черненко Л.А.

відділ АПР РДА

11.00-12.00

Проведення „гарячої“ телефонної лінії  за участю керівника апарату районної державної адміністрації.

14.00

Засідання комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, призначення житлових субсидій населенню та надання пільг особам, які мають на це право, при райдержадміністрації.

УСЗН РДА

17.00-18.00

Особистий прийом громадян першим заступником голови райдержадміністрації.

жовтня

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю директора Хорольської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості.

Тютюнник Л.В.

Хорольська районна філія

жовтня

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

Потерайло І.М.

к.24

8.00-12.00

Особистий прийом громадян керівником апарату райдержадміністрації.

11.00

Проведення „дня контролю“ у відділі агропромислового розвитку райдержадміністрації.

відділ АПР РДА

жовтня

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю начальника відділу культури і туризму райдержадміністрації.

Гунько І.А.

відділ культури і туризму РДА