План основних заходів Хорольської районної державної адміністрації з 07 по 13 січня 2019 року

09.01.2019

План основних заходів Хорольської районної державної адміністрації з 07 по 13 січня 2019  року

10.30

Щотижнева нарада у голови райдержадміністрації з порядком денним:

1. Про перспективи розвитку надання травматологічної допомоги в Хорольській центральній районній лікарні.

2. Про надзвичайні ситуації та небезпечні події, які  відбулися на території району в період з 02 по 06 січня  2018 року.

зал засідань

районної ради

11.00-12.00

Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації.

кабінет голови РДА

січня

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю начальника архівного відділу райдержадміністрації.

Шевчуга М.Ю.

архівний відділ РДА

11.00-12.00

Проведення „гарячої“ телефонної лінії за участю голови райдержадміністрації.

кабінет голови РДА

14.00

Засідання комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, призначення житлових субсидій населенню та надання пільг особам, які мають на це право, при райдержадміністрації.

Абрамов С.Г.

управління соціального захисту населення РДА

17.00-18.00

Особистий прийом громадян першим заступником голови райдержадміністрації.

Абрамов С.Г.

к.24

січня

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

Лопітько В.В.

управління СЗН РДА

9.00

Районний семінар вихователів закладів дошкільної освіти.

ДНЗ „Яблунька“

м. Хорол

10.00

Оперативно – розпорядча нарада у керівника апарату райдержадміністрації з питання: „Про аналіз підготовки розпорядчих документів райдержадміністрації за 2018 рік“.

к.26

січня

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації.

Черненко Л.А.

управління АПР РДА

8.00-12.00

Особистий прийом громадян керівником апарату  райдержадміністрації.

к.26

січня

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю директора Хорольської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості.

Тютюнник Л.В.

Хорольська районна філія

10.00

Регіональний пісенний конкурс „Хорольські зірочки“.

РБК