План основних заходів Хорольської районної державної адміністрації з 06 по 12 січня 2020 року

06.01.2020

План основних заходів Хорольської районної державної адміністрації з 06 по 12 січня 2020  року

10.30

Щотижнева нарада у в.о. голови райдержадміністрації з порядком денним:

1. Про підбиття підсумків роботи Центру надання адміністративних послуг районної державної адміністрації за 2019 рік.

2. Про надзвичайні ситуації та небезпечні події, які  відбулися на території  району в період з 29 грудня 2019 по 05 січня 2020 року.

Абрамов С.Г.

зал засідань

районної ради

14.00

Засідання комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, призначення житлових субсидій населенню та надання пільг особам, які мають на це право, при райдержадміністрації.

Абрамов С.Г.

управління СЗН РДА

січня

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю начальника архівного відділу райдержадміністрації.

Шевчуга М.Ю.

архівний відділ РДА

16.00

Тематичний концерт „Різдвяні зустрічі“.

РБК

січня

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

Лопітько В.В.

УСЗН РДА

08.00-12.00

Особистий прийом громадян  керівником апарату райдержадміністрації.

к.26

січня

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю начальника відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації.

Черненко Л.А.

відділ АПР РДА

січня

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю директора Хорольської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості.

Тютюнник Л.В.

Хорольська

районна філія

10.00

Дитячий пісенний конкурс „Хорольські зірочки “.

РБК