План основних заходів Хорольської районної державної адміністрації з 05 по 11 серпня 2019 року

05.08.2019

План основних заходів Хорольської районної державної адміністрації з 05 по 11 серпня 2019  року

10.30

Щотижнева нарада у голови райдержадміністрації з порядком денним:

1.                         Про стан збереження та укомплектування архіву реєстраційних справ речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, юридичних, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.

2.      Про стан виконавської дисципліни в управліннях, відділах та структурних підрозділах районної державної адміністрації за І півріччя 2019 року.

3. Про надзвичайні ситуації та небезпечні події, які  відбулися на території району в період з 04 по 11 серпня 2019 року.

Звірко Л.М.

зал засідань

районної ради

14.00

Засідання Координаційної ради у справах дітей при райдержадміністрації.

15.00

Нарада з питань підготовки і відзначення в районі Дня Державного Прапора України, Дня незалежності України.

Штейнберг І.О.

к.26

серпня

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю керівника апарату райдержадміністрації.

Штейнберг І.О.

к.26

08.00-12.00

Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації.

Звірко Л.М.

кабінет голови РДА

13.00-17.00

Особистий прийом громадян першим заступником голови райдержадміністрації.

серпня

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю начальника архівного відділу районної державної адміністрації.

Шевчуга М.Ю.

архівний відділ РДА

14.00

Засідання комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, призначення житлових субсидій населенню та надання пільг особам, які мають на це право, при райдержадміністрації.

УСЗН РДА

серпня

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

Лопітько В.В.

УСЗН РДА

10.00

Оперативно – розпорядча нарада у першого заступника голови райдержадміністрації з питання: „Про хід збирання ранніх зернових культур сільськогосподарськими підприємствами Хорольського району“.

серпня

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю начальника  відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації.

Черненко Л.А.

відділ  АПР РДА

серпня

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю директора Хорольської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості.

Тютюнник Л.В.

Хорольська районна філія

серпня

Участь у етно – фестивалі „Гелон – фест“.

с. Більськ

Котелевський район