План основних заходів Хорольської районної державної адміністрації з 02 по 09 вересня 2019 року

30.08.2019

План основних заходів Хорольської районної державної адміністрації з 02 по 09 вересня  2019 року

9.00

Проведення заходів до Дня знань.

навчальні заклади району

10.30

Щотижнева нарада у голови райдержадміністрації з порядком денним:

1. Про стан збирання пізніх культур та підготовку площ під посів озимих культур.

2. Про надзвичайні ситуації та небезпечні події, які  відбулися на території  району в період з 27 серпня по 01 вересня 2019 року.

зал засідань

районної ради

13.00-17.00

Особистий прийом громадян першим заступником голови райдержадміністрації.

вересня

Проведення комплексної перевірки здійснення виконавчим комітетом Петракіївської сільської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади  (в межах чинного законодавства).

Петракіївська с/р

вересня

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю голови райдержадміністрації.

08.00-12.00

Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації.

вересня

Проведення методично – контрольного дня у відділі містобудування, архітектури, житлово – комунального господарства та будівництва райдержадміністрації.

к.15

вересня

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю першого заступника голови райдержадміністрації.

10.00

Засідання оргкомітету з питань відзначення 60 – річчя Новоаврамівського краєзнавчого музею – філії.

к.26

11.00-12.00

Проведення „гарячої“ телефонної лінії  за участю голови  райдержадміністрації.

14.00

Засідання комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, призначення житлових субсидій населенню та надання пільг особам, які мають на це право, при райдержадміністрації.

УСЗН РДА

вересня

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю керівника апарату райдержадміністрації.

к.26

серпня

10.00

Оперативно – розпорядча нарада у першого заступника голови райдержадміністрації з питання: „Про підсумки роботи управління соціального захисту населення райдержадміністрації за І півріччя 2019 року“.

вересня

Заходи до Міжнародного дня  грамотності.

навчальні заклади району

вересня

Заходи до 250 – річчя з Дня народження українського письменника І.П.Котляревського. Літературно – музичне свято „Він першим підніс наше слово“.

ЦРБ

вересня

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

Лопітько В.В.

УСЗН РДА