План основних заходів Хорольської районної державної адміністрації з 02 по 08 грудня 2019 року

02.12.2019

План основних заходів Хорольської районної державної адміністрації  з 02 по 08 грудня  2019 року

10.30

Щотижнева нарада у виконувача обов’язків голови райдержадміністрації з порядком денним:

1. Про роботу „пункту прокату“ технічних засобів реабілітації.

2. Про епідеміологічну ситуацію по захворюваності на грип і гострі респіраторні інфекції та додаткові заходи боротьби з ними в районі.

3. Про надзвичайні ситуації та небезпечні події, які  відбулися на території  району в період з 25  листопада  по 01 грудня 2019 року.

зал засідань

районної ради

13.00-17.00

Особистий прийом громадян виконувачем обов’язки голови райдержадміністрації.

грудня

Заходи в рамках Всеукраїнської акції „16 днів проти насильства“.

навчальні заклади району

грудня

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю виконувача обов’язків голови райдержадміністрації.

10.00

Заходи до Міжнародного дня людей з інвалідністю.

приміщення офісу

грудня

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю керівника апарату райдержадміністрації.

11.00-12.00

Проведення „гарячої“ телефонної лінії  за участю виконувача обов’язків голови райдержадміністрації.

14.00

Засідання комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, призначення житлових субсидій населенню та надання пільг особам, які мають на це право, при райдержадміністрації.

УСЗН РДА

грудня

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю начальника архівного відділу райдержадміністрації.

Шевчуга М.Ю.

архівний відділ РДА

11.00

Участь у відзначенні Дня місцевого самоврядування.

РБК

13.30

Оперативно – розпорядча нарада у першого заступника голови райдержадміністрації з питання „ Про хід виконання Програми розвитку та підтримки агропромислового комплексу Хорольського району за пріоритетними напрямками на період до 2020 року та постанови Кабінету Міністрів України від 07.02.2018 №109 „Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва“ за 2019 рік“.

грудня

Заходи до Всесвітнього дня волонтерів. Облаштування експозиції „Волонтерство заради миру“.

Хорольський краєзнавчий музей

грудня

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

Лопітько В.В.

управління СЗН РДА

08.00-12.00

Особистий прийом громадян  керівником апарату райдержадміністрації.

11.00

Проведення заходів до Дня Збройних Сил України.

РБК

14.00

Нарада з питання підготовки і відзначення в районі Дня вшанування учасників ліквідації аварії на ЧАЕС.

грудня

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю начальника відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації.

Черненко Л.А.

відділ АПР РДА