План основних заходів Хорольської районної державної адміністрації з 02 по 08 березня 2020 року

28.02.2020

основних заходів Хорольської районної державної адміністрації

з 02  по 08  березня  2020  року

10.30

Щотижнева нарада у  голови  райдержадміністрації з порядком денним:

1. Про стан роботи з персоналом та організацію роботи з профілактики корупції в управлінні соціального захисту населення районної державної адміністрації у 2019 році.

2.Про підсумки проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін та І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів - членів Малої Академії наук у 2019-2020 навчальному році.

3. Про відзначення в районі Міжнародного дня прав жінок і миру та Дня народження Т.Г.Шевченка.

4. Про надзвичайні ситуації та небезпечні події, які  відбулися на території  району в період з 24  лютого  по 29  лютого  2020 року.

Зал засідань

09.00

Районний етап V обласного конкурсу читців „Тарасовими шляхами“.

Потерайло І.М.

Хорольська гімназія

09.00-13.00

Особистий прийом громадян головою районної державної адміністрації.

Каб. голови РДА

10.00

Виїзний прийом громадян голови райдержадміністрації у Петракіївську сільську раду. Зустріч із жителями територіальної громади.

Петракіївська сільська рада

14.00

Засідання постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку району, екології та врегулювання земельних відносин.

Кімната депутата

09.00

Районні змагання Гімназіади школярів Полтавщини із стрітболу серед дівчат 2003-2004 р.н.

Потерайло І.М.

Хорольська гімназія

10.00

Спільне засідання постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності, засобів масової інформації, законності та правопорядку та постійної комісії районної ради з гуманітарних питань, молодіжної політики та соціально-трудових відносин.

Кімната депутата

Гаряча телефонна лінія за участю голови райдержадміністрації.

Зал засідань

14.00

Засідання комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, призначення житлових субсидій населенню та надання пільг особам, які мають на це право, при райдержадміністрації.

Потерайло В.В.

усзн

15.00

Святковий вогник до Міжнародного дня жінок та миру.

Козирод О.О.

ХАПК ПДАА

08.00-17.00

(по 13 березня)

Виставка в Хорольському районному краєзнавчому музеї „Жіноче хоббі“.

Хорольський районний краєзнавчий музей

12.00

Презентація творчості автора Зіненка В.Г.

Центральна районна бібліотека

14.00

Нарада з питання: „Про підбиття підсумків функціонування системи цивільного захисту району у 2019 році“.

Каб. голови РДА

09.00-13.00

Особистий прийом громадян  керівником апарату райдержадміністрації.

к.26

13.00

Заходи до Міжнародного дня прав жінок і миру. Святковий концерт „Тільки сьогодні! Тільки для Вас!“.

РБК